Kikinda
Maróti Valentina, 9 éves, III. 2 osztály (Kikinda, Fejős Klára Á. I., tanító: Paksi Tünde)
Kispiac
Kis Kovács Máté , 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Kovács Kristóf, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Bányai Eszter, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Kovács Kevin, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Szebenyi Antónia, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Rimović Ramon, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Visnyei Ádám, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Szebenyi Botond, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Bosznai Zsóka, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Sárkány Botond, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Szvitkó Lora, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Nagy Viola, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Kovács Dávid, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Nagy Torma Anna, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)
Ludas
Saffer Petra, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)
Engi Dorina, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)
Jenei Áron, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)
Kolović Stella, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)
Szalai Annabella, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)
Barát Regina, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)
Glilice Krisztina, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Lőrinc Erik, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Vörös Romina, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Katona Edvárd, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Gulyás Oldal Szintia, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Mányi Melisza, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Borsos Márk, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Katona Alex, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)
Óbecse
Bartusz Áron, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Gál Adrienn, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Butás Fanni, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Kúti Hanna, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Sétáló Gergely, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Hódi Zsófia, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Bocor Zsombor, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Szerda Ákos, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Szili Viktória, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Kovács Sára, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Klima Ivett, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Bíró Benedek, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Dvorszki Rihárd, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)
Horvát Anna és Aranyos Andrej, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Szöllősi Csenge, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Szloboda Saulin, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Lasztovics Máté, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Szerda Alíszia, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Kovács Marcell, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Léner Csanád, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)
Kádas Dávid, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Klima Babett, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Bátori Simon, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Török Írisz, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Gergely Patrik, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Berkes Márk, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Beretka Timea, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)
Topolya
Péterfi Áron, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Majoros Bence, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Pecze Dorotea, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Námesztovszki Sára, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Virág Zolna, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Pobrányi Alekszandra, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Szokol Ágnes, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)
Törökbecse
Sröder Lenke, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)
Radics Zsanett, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)
Simon Vajk, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)
Horváth Klára, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)
Versec
Petrović Teodóra, 1. osztály (Versec, Mladost Á. I.)
Zenta
Kiss Tamás, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Miklós Alen, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Guelminó Kristóf, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Csehák Fanni, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Péter Juli, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Szalkai Áron, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Kalmár Kristóf, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Gordán Máté, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Tóth Horgosi Denisz, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Gere Gréta, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Rózsa Bianka, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Valković Gréta, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Lálity Adél, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Frankó Franciska, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Barna Elena, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Kolompár Tamara, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)
Bata Oszkár, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)
Bajusz Bianka, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)
Bővíz Noémi, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)
Božić Sofija, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)