Vali néni pályázatára beérkezett munkák: 1—4. osztályosok II. rész
Hét Nap
2021.06.24.
LXXVI. évf. 25. szám
Vali néni pályázatára beérkezett munkák: 1—4. osztályosok II. rész

Vajdaság 21 településéről 259 képzőművészeti alkotás érkezett.

Kikinda


Maróti Valentina, 9 éves, III. 2 osztály (Kikinda, Fejős Klára Á. I., tanító: Paksi Tünde)

Kispiac


Kis Kovács Máté , 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Kovács Kristóf, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Bányai Eszter, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Kovács Kevin, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Szebenyi Antónia, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Rimović Ramon, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Visnyei Ádám, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Szebenyi Botond, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Bosznai Zsóka, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Sárkány Botond, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Szvitkó Lora, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Nagy Viola, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Kovács Dávid, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)


Nagy Torma Anna, 4/10 osztály (Kispiac, Kárász Karolina Á. I. — Móricz Zsigmond Tagintézet, tanító: Csőke Melinda)

Ludas

 


Saffer Petra, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)


Engi Dorina, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)


Jenei Áron, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)


Kolović Stella, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)


Szalai Annabella, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)


Barát Regina, II. 5 (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Vojnić Z. Ibolja)


Glilice Krisztina, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Lőrinc Erik, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Vörös Romina, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Katona Edvárd, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Gulyás Oldal Szintia, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Mányi Melisza, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Borsos Márk, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)


Katona Alex, I. osztály (Ludas, Miroslav Antić Á. I. Palics — Ludasi Kihelyezett Tagozat, tanító: Bosznai Krisztianna)

Óbecse


Bartusz Áron, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Gál Adrienn, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Butás Fanni, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Kúti Hanna, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Sétáló Gergely, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Hódi Zsófia, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Bocor Zsombor, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Szerda Ákos, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Szili Viktória, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Kovács Sára, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Klima Ivett, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Bíró Benedek, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Dvorszki Rihárd, 1. c (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Kéringer Piroska)


Horvát Anna és Aranyos Andrej, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Szöllősi Csenge, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Szloboda Saulin, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Lasztovics Máté, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Szerda Alíszia, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Kovács Marcell, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Léner Csanád, 1. osztály (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Csernyák Szilvia)


Kádas Dávid, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)


Klima Babett, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)


Bátori Simon, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)


Török Írisz, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)


Gergely Patrik, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)


Berkes Márk, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)


Beretka Timea, 4. b (Óbecse, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Vastag Géber Judit)

Topolya


Péterfi Áron, 2. osztály  (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)


Majoros Bence, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)


Pecze Dorotea, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)


Námesztovszki Sára, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)


Virág Zolna, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)


Pobrányi Alekszandra, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)


Szokol Ágnes, 2. osztály (Topolya, Nikola Tesla Á. I., tanító: Čagalj Valéria)

Törökbecse


Sröder Lenke, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)


Radics Zsanett, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)


Simon Vajk, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)


Horváth Klára, II. 3 (Törökbecse, Miloje Čiplić Á. I., tanító: Varga Szilvia)

Versec


Petrović Teodóra, 1. osztály (Versec, Mladost Á. I.)

Zenta


Kiss Tamás, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Miklós Alen, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Guelminó Kristóf, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Csehák Fanni, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Péter Juli, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Szalkai Áron, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Kalmár Kristóf, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Gordán Máté, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Tóth Horgosi Denisz, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Gere Gréta, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Rózsa Bianka, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Valković Gréta, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Lálity Adél, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Frankó Franciska, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Barna Elena, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Kolompár Tamara, 1. c (Zenta, Petőfi Sándor Á. I., tanító: Tripolszki Csilla)


Bata Oszkár, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)


Bajusz Bianka, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)


Bővíz Noémi, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)


Božić Sofija, 2. b osztály (Zenta, Thurzó Lajos Á. I., tanító: Szabó Rózsa)

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Jó Pajtás rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!
E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.
Kapcsolódó cikkek
Jó Pajtás
Vali néni pályázatára beérkezett munkák: 1—4. osztályosok I. rész
Hét Nap
2021.06.22.
LXXVI. évf. 24. szám

Vajdaság 21 településéről 259 képzőművészeti alkotás &e…

Bővebben
Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Részletek mutatása" gombra olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..