Vali néni pályázatára beérkezett munkák: 1—4. osztályosok I. rész
Hét Nap
2021.06.22.
LXXVI. évf. 24. szám
Vali néni pályázatára beérkezett munkák: 1—4. osztályosok  I. rész

Vajdaság 21 településéről 259 képzőművészeti alkotás érkezett.

Bácskertes


Szilágyev Zalán, 3. osztály (Bácskertes, József Attila Á. I., tanító: Turkál Marianna)


Ikić Nikolász, 3. osztály (SNI tanuló) (Bácskertes, József Attila Á. I., tanító: Turkál Marianna)


Guzsvány Dóra, 3. Osztály (Bácskertes, József Attila Á. I., tanító: Turkál Marianna)

Bácskossuthfalva


Nagy Jónás Ervin, 9 éves, 2. osztály (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Mészáros Boglárka)


Drenyovszki Teodor, 9 éves, 2. osztály (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Mészáros Boglárka)


Seffer Andor, 9 éves, 2. osztály (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Mészáros Boglárka)


Egri Jázmin, 9 éves, 2. osztály (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Mészáros Boglárka)


Kinder Dominik, 9 éves, 2. osztály (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Mészáros Boglárka)


Balázs Boglárka, II. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I.)


Csákvári Igor, II. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I.)


Fábrik Ármin, II. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I.)


Gáspár Kamilla, 3. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Molnár Csilla)


Kiss Villő, 3. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Molnár Csilla)


Bálint Andrej, 3. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Molnár Csilla)


Sötét Luca, 3. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Molnár Csilla)


Fodor Nina, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Dávid Noel, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Somogyi Attila, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Somogyi Balázs, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Pivon Petra, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Csikós Marína, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)

Kiss Henrietta, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Sevarac Emese, 3. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Szeteli Lili)


Bóka Krisztián, 4. k (kisegítő tagozat) (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Egri Bodó Brigitta)


Dimović Marija, 4. k (kisegítő tagozat) (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Egri Bodó Brigitta)


Karai Csongor, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Palusek Leon, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Riter Filip, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Kerekes István, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Zubán Zsozefina, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Bán Enikő, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Dudás Katrina, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Veselinovity Uros, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Vankó Basa Gábor, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Severac Olivér, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Szalma Botond, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Csáti Szabó Dóra, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Nagy Vivien, 1. a (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Kuruc Seffer Gabriella)


Kiss Harmat, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Bese Ádám, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Bálint Dávid, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Kósa Denisz, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Rigó Igor, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Rozinka Ármin, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Neurocsni Natália, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Firic Dominik, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Daku Máté, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Sötét Kinga, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Jónás Balázs, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Simeunović Nikola, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)


Tóth Enikő, 1. b (Bácskossuthfalva, Id. Kovács Gyula Á. I., tanító: Barna Izabella)

Bezdán


Kedves Nikol, 8 éves, 2. a osztály (Bezdán, Testvériség Egység Á. I.)

Szabadka


Huszár Adrián, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Agatić Anasztázia, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Arnóci Dávid, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Király Kira, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Kálló Dániel, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Kis Torma Manuella, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Levang Róbert, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Utasi Botond, 3. c (Szabadka, Đuro Salaj Á. I., tanító: Soós Hedvig)


Pap Natália, 2. osztály (Szabadka, EmArt Műhely, mentor: Grubanov Martinek Emília)


Makai Kitti, 4. osztály (Szabadka, EmArt Műhely, mentor: Grubanov Martinek Emília)


Losonc Bence, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Tot Hunor, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Vince Krisztofer, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Macskovity Tatjana, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Varga Polyák Boglárka, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Csákány Petra, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Kujundzsity Leon, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Babcsányi Léna, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Perić Andor, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Ahmetagić Hana, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Gombás Tamás, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Erdélyi Pataki Máté, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Perlaki Noel, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Nagy Kanász Kata, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Kecskés Benedek, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)


Kálló Dorián, 3. osztály (Szabadka, J. J. Zmaj Á. I., tanító: Grubanov Martinek Emília)

Gunaras


Szremcsev Barbara, 1. osztály (Gunaras, Dózsa György Á. I.)


Bakos Alex, 9 éves, 3. osztályos (Kavilló, Dózsa György Á. I., Gunaras)

Hajdújárás


Szebenyi Antónia, 4. osztály (Hajdújárás, Petőfi Sándor Á. I., mentor: Szalai Eszter)


Mészáros Anissza, 3. osztály (Hajdújárás, Petőfi Sándor Á. I., mentor: Szalai Eszter)


Katona Réka, 3. osztály (Hajdújárás, Petőfi Sándor Á. I., mentor: Szalai Eszter)


Sövény Zolna, 1. osztály (Hajdújárás, Petőfi Sándor Á. I., mentor: Szalai Eszter)


Somogyi Dorka, 1. osztály (Hajdújárás, Petőfi Sándor Á. I., mentor: Szalai Eszter)

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Jó Pajtás rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!
E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.
Kapcsolódó cikkek
Jó Pajtás
Vali néni pályázatára beérkezett munkák: 1—4. osztályosok II. rész
Hét Nap
2021.06.24.
LXXVI. évf. 25. szám

Vajdaság 21 településéről 259 képzőművészeti alkotás &e…

Bővebben
Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Részletek mutatása" gombra olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..