home 2024. május 03., Tímea napja
Spartacus — Metalac 74:68
2017.02.12.
LXXII. évf. 6. szám

74:68 arányú győzelmet arattak a Spartacus kosárlabdázói a valjevói Metalac felett az I. liga szombat esti mérkőzésén.

A találkozó mindvégig kiélezett küzdelmet hozott, a vendégek a második negyedben a vezetést is átvették, de a Kék Galambok a harmadik és negyedik negyedben rendezték soraikat, és megszerezték tizenegyedik győzelmüket a ligában. A Spartacusból Andrejević, a vendégek közül Jošilo egyaránt 18-18 pontot szórt az ellenfél kosarába. A szabadkai csapat 28 ponttal tartja negyedik helyét a tabellán, míg a Metalac 24 ponttal a 10. helyen áll.