home 2024. március 28., Gedeon napja
Két érem a kerékpározóknak
2022.04.26.
LXXVII. évf. 16. szám

A Spartacus Kerékpárklub versenyzői két érmet nyertek Čačakon a szerbiai kupa második futamán.

A dobogó legmagasabb fokára Perčić Márk (ifik, 92,2 km) állhatott, az ezüstérem pedig Vuk Trišić (fiatalabb serdülők, 22,8 km) nevéhez fűződik. Ivan Perčić (fiatalabb serdülők) és Fábián Enikő (serdülők, 22,8 km) a 4., Nikolina Perčić (serdülők) az 5., Vujković Lamić Nikola és Bogdan Mandić (mindketten fiatalabb serdülők) a 12., illetve a 20. helyen zárta a versenyt. A szabadkai kerékpározók április 30-án a szlovéniai Kranjban a Matej Mohorič-kupán, május 2-án pedig Kraljevón a szerbiai kupa harmadik futamán pattannak nyeregbe.

Fotók forrása: Spartacus Kerékpárklub