Eredmények
Férfiak
Felnőttek
K-1, 500 m: 1. Hám Zoltán (bezdáni Dunav), 2. Anđelo Džombeta (újvidéki Liman), 3. Nemanja Zakić (törökkanizsai Obilić).
K-2, 500 m: 1. Hám Zoltán, Lovas Edvárd (Dunav), 2. Anđelo Džombeta, Miloš Leković (Liman), 3. Bogdan Belić, Nyári Andrej (apatini Panonija).
K-4, 500 m: 1. Tiszavirág (Barta, Fenyvesi, Vartus, Kecskés), 2. Liman (Leković, Mirkov, Višnjički, Saralovac).
Juniorok
K-1, 500 m: 1. Hám Zoltán (Dunav), 2. Bogdan Belić (Panonija), 3. Kecskés Balázs (Tiszavirág).
K-2, 500 m: 1. Belić, Nyári (Panonija), 2. Subotić, Kecskés (Tiszavirág), 3. Túri, Vartus (Tiszavirág).
Serdülők
K-1, 500 m: 1. Nyári Andrej (Panonija), 2. Orbán Vilmos (nagybecskereki Begej), 3. Túri Csongor (Tiszavirág).
K-2, 500 m: 1. Rózsa Márton, Túri Csongor (Tiszavirág), 2. Pavle Mihailović, Luka Alavanja (Vojvodina).
Pionírok
K-1, 500 m: 1. Aleksandar Perović (Dunav), 2. Hubai Dávid (magyarkanizsai Testvériség), 3. Ladányi Krisztián (magyarkanizsai Testvériség-Bratstvo).
K-2, 500 m: 1. Perović, Bálint (Dunav), 2. Hubai, Ladányi (Testvériség-Bratstvo), 3. Gere Gergely, Rózsa Márton (Tiszavirág).
Minikajak
2001-2002-es korosztály: 1. Damir Ikić (palánkai Elit), 2. Petar Kirtić (Elit), 3. Nikolas Andrić (Dunav).
1999-2000-es korosztály: 1. Kásás Tamás (Tiszavirág), 2. Hubai Dávid, 3. Ladányi Krisztián (mindketten Testvériség).
Nők
Felnőttek
K-1, 500 m: 1. Nikoleta Džombeta (Liman), 2. Biljana Relić (Vojvodina), 3. Milana Trklja (Liman).
K-2, 500 m: 1. Nikoleta Džombeta, Milana Trklja (Liman), 2. Relić, Nović (Vojvodina), 3. Tandari Violetta, Bognár Anna (Testvériség).
Juniorok
K-1, 500 m: 1. Biljana Relić (Vojvodina), 2. Ksenija Jošt (Panonija), 3. Fenyvesi Abigél (Tiszavirág).
K-2, 500 m: 1. Relić, Nović (Vojvodina), 2. Fenyvesi Janka, Fenyvesi Abigél (Tiszavirág), 3. Raffai Renáta, Sziveri Rita (Testvériség).
K-4, 500 m: 1. Tiszavirág (Fenyvesi, Subotić, Barta, Fenyvesi), 2. Testvériség (Raffai, Balázs, Sziveri, Hézső).
Serdülők
K-1, 500 m: 1. Fenyvesi Janka (Tiszavirág), 2. Sziveri Rita (Testvériség), 3. Barta Éva (Tiszavirág).
K-2, 500 m: 1. Fenyvesi Janka, Barta Éva (Tiszavirág), 2. Sziveri Rita, Hézső Renáta (Testvériség), 3. Marija Delić, Mezei Klára (Begej).
Pionírok
K-1, 500 m: 1. Jovana Delić (Begej), 2. Jelena Filimović (Novi Sad), 3. Biljana Vukov (Novi Sad).
K-2, 500 m: 1. Milja Laslo, Sara Laslo (Vojvodina), 2. Vukov, Filimović (Novi Sad), 3. Delić, Orbán (Begej).
Minikajak
2001-2002-es korosztály: 1. Dunja Stanojev (Elit), 2. Gere Kata (Tiszavirág), 3. Egyed Boglárka (Dunav).
1999-2000-es korosztály: 1. Jelena Filimović (Novi Sad), 2. Anja Šantić (Elit), 3. Miona Nikolić (Elit).
K-2, mix, 500 m: 1. Nikoleta Džombeta, Anđelo Džombeta (Liman), 2. Milana Trklja, Nemanja Zakić (Liman, Obilić), 3. Fenyvesi Janka, Fenyvesi Ákos (Tiszavirág).
Összesítettben:
1. Tiszavirág 48,5, 2. Dunav 31, 2. Panonija 27, 4. Liman 26,5, 5. Vojvodina 26, 6. Testvériség 25, 7. Begej 17,5, 8. Obilić 12,5, 9. Novi Sad 12, 10. Elit 0 ponttal.
Most pedig tekintse meg a cikkhez kapcsolódó képgalériát is, melyet kicsit lejjebb megtalálhat!