Belgrádban rendezték meg a fedett pályás országos felnőtt-atlétikabajnokságot, melyen az ország legjobb 250 versenyzője vett részt.
A Spartacus négy versenyzővel indult a viadalon, a mérleg pedig egy ezüstérem, melyet Darijo Bašić Palković szerzett 200 méteren, kiváló 21,86-os egyéni csúccsal. Emellett rajthoz állt 60 méteren is, ahol 7,01-es egyénicsúcs-beállítással a 7. helyen ért célba. Elena Puškar 1500 méteren 4:59,91-gyel a 7. helyen végzett, Višnja Vilov 60 méteren 8,03-mal a 12., 200 méteren 25,78-cal a 9. helyet szerezte meg, Dajana Bašić Palković pedig 400 méteren 1:01,19-cel a 10., 200 méteren 26,59-cel a 11. helyen zárta az országos bajnokságot. Ezzel véget ért a fedett pályás idény, hamarosan a szabadtéri versenyek következnek.
Fotók: Spartacus Atlétikaklub
![]()
![]()
![]()
![]()